W dniu 11.03.2024 r.  odbyło się spotkanie z przedstawicielem Policji - młodszym aspirantem Pawłem Kłodą, który pełni obowiązki dzielnicowego w mieście i gminie Ostrów Lubelski.

Podczas spotkania, którego tematem przewodnim było " Bezpieczeństwo uczniów, przemoc i agresja występująca w środowisku szkolnym oraz w Internecie i jej konsekwencje prawne" Policjant rozmawiał z  uczniami na temat rodzajów przemocy i agresji występujących środowisku szkolnym oraz Internecie. Uczniowie klas pierwszych i drugich biorący udział w spotkaniu dowiedzieli się jakie konsekwencje prawne wynikają z nieprzestrzegania prawa oraz co mogą zrobić, gdy są świadkami przemocy rówieśniczej. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w spotkaniach profilaktycznych przyczyni się do wzrostu świadomości i odpowiedzialności młodzieży za swoje zachowanie.