LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

kolor

A A A

Aktualności 2021/2022

W załaczeniu do artykułu znajdują się pliki z podręcznikami do poszczególnych klas. Podręczniki do przedmiotów zawodowych(których brak w wykazie) zostaną uzgodnione z nauczycielami na początku roku szkolnego (handlowe, mechaniczne, górnicze).
Załączniki:
Pobierz plik (1 Technikum handlowo - informatyczne.pdf)1 Technikum handlowo - informatyczne.pdf539 kB121 Pobieranie
Pobierz plik (1E Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej .pdf)1E Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej .pdf708 kB170 Pobieranie
Pobierz plik (2E.pdf)2E.pdf829 kB70 Pobieranie
Pobierz plik (3M.pdf)3M.pdf758 kB66 Pobieranie
Pobierz plik (4G.pdf)4G.pdf652 kB62 Pobieranie
Pobierz plik (4Gp.pdf)4Gp.pdf764 kB46 Pobieranie
Pobierz plik (4M.pdf)4M.pdf655 kB35 Pobieranie
Pobierz plik (4Mp.pdf)4Mp.pdf764 kB55 Pobieranie

Uroczystość na zakończenie roku szkolnego 2021/22 w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim była dość nietypowa. Po pierwsze – odbywała się w plenerze, wśród drzew niedaleko szkolnej sztolni. Po drugie – ze względu na gości z Ukrainy, miała charakter międzynarodowy.

Światowy Dzień bez Papierosa, obchodzony jest w maju, my jednak w internacie Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim połączyliśmy ten dzień z akcją " Jabłko, jabłuszko, samo zdrowie",

Obchody rocznicy pobytu i walk 27 WDP AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie są ważnym wydarzeniem w kalendarzu uroczystości gminnych w Ostrowie Lubelskim, integrującym lokalną społeczność, której częścią jest Zespół Szkół.

W piątek 10 czerwca uczniowie klasy 3MP wraz z wychowawczynią panią Elżbietą Sawułą przyjemnie i aktywnie spędzili czas na rajdzie pieszym nad jezioro Miejskie. Pogoda nam dopisała, było ciepło i słonecznie.

                Dnia 03.06.2022r. klasa 1E razem z opiekunami: wybrali się na rajd pieszy nad „Bobrówkę”. Pogoda dopisała, było ciepło a zza chmur wyjrzało słońce. Trasa wiodła polną , a potem leśną drogą, co pozwoliło podziwiać walory otaczającej przyrody. Na miejscu, uczniowie i opiekunowie przeszli wyznaczonymi ścieżkami, obserwując znajdującą się tam roślinność i wsłuchując się w dobiegające odgłosy ptaków.

Pączki, pączusie, pączunie… impreza zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, umiliła nam dzisiejszy poranek.

W niedzielne popołudnie 29 maja w parku miejskim w Ostrowie Lubelskim odbył się Piknik Rodzinny, na którym zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły.