Aktualności 2022/2023

Zestaw Podręczników na rok szkolny 2023/24 jest do pobrania jako załacznik pdf. Jedna tabela - podzielona na klasy.

Perspektywa wakacji i letnia pogoda sprawiły,  że uczniowieZespołu Szkół kończyli rok szkolny w radosnych nastrojach. Uroczystość otworzył dyrektor Ryszard Smerdel, który podkreślił, jak ważną rolę odgrywa  edukacja  w rozwoju osobistym  młodych ludzi i przygotowanie ich do dorosłości przez szkołę.

Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim dołącza do grona placówek edukacyjnych, które otrzymały dofinansowanie na stworzenie nowoczesnych ekopracowni.

Wiosna tego roku, choć kapryśna, zawitała na dobre i „zaowocowała” wieloma imprezami, na których nie mogło zabraknąć Zespołu Szkół.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH CZERWIEC 2023

Osoby z kursu 1KS, które go nie ukończyły nie mogą podchodzić do egzaminu. Są to:

1. Buraczynek Dawid Piotr

2. Jasielski Mateusz

3. Spodar Damian Tomasz

4. Wawrzyńczuk Jakub

Załączniki:
Pobierz plik (czerwiec 23 harmonogram.pdf)czerwiec 23 harmonogram.pdf187 kB90 Pobieranie

1 czerwca tradycyjnie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Sportu. Korzystając z ładnej pogody wyszliśmy na boisko szkolne, gdzie odbyły się mecze w palanta.

Korzystając z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka oraz pięknej i słonecznej pogody, klasa 1 HI wraz z opiekunami wybrała się nad Jezioro Miejskie.

Zawody strzeleckie odbyły się  na strzelnicy kulowej w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim 22 maja 2023 r.