Najsprawniejsi wśród sprawnych

21 kwietnia 2015 roku rozpoczęły się w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim organizowane cyklicznie  zawody  sportowo-obronne „Sprawni jak Żołnierze”. Patronat nad zawodami sprawuje Kuratorium  Oświaty w Lublinie a czynnie wspiera Zarząd Wojewódzki Ligi Obrony Kraju w Lublinie. Celem etapu rejonowego jest wyłonienie najlepszych drużyn, które powalczą na szczeblu wojewódzkim.

22 kwietnia przyniósł zwycięstwo drużynie z naszej szkoły!                                                     Uczniowie: Damian Krasucki, Korneliusz Korona i Gabriel Tuchman okazali się najsprawniejsi wśród sprawnych!

W konkurencjach: tor przeszkód, rzut granatem, strzelanie, bieg na orientację oraz pierwsza pomoc przedmedyczna radzili sobie doskonale, co zapewniło im zwycięstwo w swoim rejonie.

Bardzo serdecznie gratulujemy!

SP

Zapraszamy do relacji z zawodów na naszym profilu  facebook.