KIERUNEK NA DOBRĄ SZKOŁĘ

Get Adobe Flash player

Egzaminy zawodowe

Egzaminy zawodowe 2014/2015

L.p. Zdający Sala Data Godzina M.11 praktyczny
1. Mateusz Sipta sztolnia 2015-05-25 16:00
2. Sebastian Skrzypa sztolnia 2015-05-25 16:00
3. Grzegorz Staropiętka sztolnia 2015-05-25 16:00
4. Kamil Rozmysł sztolnia 2015-05-26 16:00
5. Konrad Rychel sztolnia 2015-05-26 16:00
6. Oskar Sadź sztolnia 2015-05-26 16:00
7. Michał Paczkowski sztolnia 2015-05-27 16:00
8. Sylwester Płowaś sztolnia 2015-05-27 16:00
9. Adrian Prącik sztolnia 2015-05-27 16:00
10. Bartosz Macieńko sztolnia 2015-05-28 16:00
11. Mateusz Macioszek sztolnia 2015-05-28 16:00
12. Krzysztof Ozimek sztolnia 2015-05-28 16:00
13. Piotr Gawryluk sztolnia 2015-05-29 16:00
14. Daniel Gnaciewicz sztolnia 2015-05-29 16:00
15. Adam Zieliński sztolnia 2015-05-29 16:00
16. Łukasz Banucha sztolnia 2015-05-30 08:00
17. Grzegorz Charliński sztolnia 2015-05-30 08:00
18. Piotr Chodkiewicz sztolnia 2015-05-30 08:00
19. Paweł Filipowicz sztolnia 2015-05-30 12:00
20. Jarosław Głąb sztolnia 2015-05-30 12:00
21. Mieczysław Jamroży sztolnia 2015-05-30 12:00
22. Piotr Jaszuk sztolnia 2015-05-30 16:00
23. Damian Jędruszak sztolnia 2015-05-30 16:00
24. Łukasz Kalita sztolnia 2015-05-30 16:00
25. Tomasz Klepka sztolnia 2015-05-31 08:00
26. Łukasz Kowalewski sztolnia 2015-05-31 08:00
27. Dariusz Krzywicki sztolnia 2015-05-31 08:00
28. Jarosław Ławnik sztolnia 2015-05-31 12:00
29. Konrad Mazurek sztolnia 2015-05-31 12:00
30. Paweł Mrozowski sztolnia 2015-05-31 12:00
31. Mariusz Podlipny sztolnia 2015-05-31 16:00
32. Tomasz Poszytek sztolnia 2015-05-31 16:00
33. Krzysztof Szpitun sztolnia 2015-05-31 16:00
34. Michał Kot sztolnia 2015-06-01 12:00
35. Łukasz Kozłowski sztolnia 2015-06-01 12:00
36. Artur Lato sztolnia 2015-06-01 12:00
37. Grzegorz Falkowicz sztolnia 2015-06-01 16:00
38. Emil Gajos sztolnia 2015-06-01 16:00
39. Kacper Gajowiak sztolnia 2015-06-01 16:00
40. Hubert Borowiec sztolnia 2015-06-02 16:00
41. Piotr Brzozowiec sztolnia 2015-06-02 16:00
42. Mateusz Domański sztolnia 2015-06-02 16:00
43. Łukasz Bernacki sztolnia 2015-06-03 16:00
44. Paweł Wronowski sztolnia 2015-06-03 16:00
45. Cezary Zabielski sztolnia 2015-06-03 16:00
46. Damian Wójcik sztolnia 2015-06-05 08:00
47. Sebastian Wójcik sztolnia 2015-06-05 08:00
48. Radosław Wronowski sztolnia 2015-06-05 08:00
49. Krystian Trendak sztolnia 2015-06-05 12:00
50. Kamil Tyszczuk sztolnia 2015-06-05 12:00
51. Sylwester Widyński sztolnia 2015-06-05 12:00
52. Bartłomiej Szumiła sztolnia 2015-06-05 16:00
53. Krystian Szymański sztolnia 2015-06-05 16:00
54. Paweł Tkaczuk sztolnia 2015-06-05 16:00
55. Artur Przystupa sztolnia 2015-06-06 08:00
56. Mateusz Rarak sztolnia 2015-06-06 08:00
57. Konrad Siodłowski sztolnia 2015-06-06 08:00
58. Patryk Pachuta sztolnia 2015-06-06 12:00
59. Arkadiusz Piechota sztolnia 2015-06-06 12:00
60. Karol Piechota sztolnia 2015-06-06 12:00
61. Damian Nowicki sztolnia 2015-06-06 16:00
62. Łukasz Nowosadzki sztolnia 2015-06-06 16:00
63. Bartosz Ozga sztolnia 2015-06-06 16:00
64. Hubert Matejuk sztolnia 2015-06-07 08:00
65. Arkadiusz Miszczuk sztolnia 2015-06-07 08:00
66. Patryk Nowacki sztolnia 2015-06-07 08:00
67. Krzysztof Kowalczyk sztolnia 2015-06-07 12:00
68. Natan Łukaszuk sztolnia 2015-06-07 12:00
69. Patryk Maik sztolnia 2015-06-07 12:00
70. Adrian Kaznowski sztolnia 2015-06-07 16:00
71. Kordian Kierepka sztolnia 2015-06-07 16:00
72. Marek Kosik sztolnia 2015-06-07 16:00
73. Krzysztof Jesionek sztolnia 2015-06-08 16:00
74. Cezary Karczmarz sztolnia 2015-06-08 16:00
75. Jakub Karwat sztolnia 2015-06-08 16:00
76. Patryk Dudek sztolnia 2015-06-09 16:00
77. Artur Fajks sztolnia 2015-06-09 16:00
78. Krzysztof Grodek sztolnia 2015-06-09 16:00
79. Damian Czyż sztolnia 2015-06-10 16:00
80. Adam Dorożyński sztolnia 2015-06-10 16:00
81. Bartłomiej Drabik sztolnia 2015-06-10 16:00
82. Marcin Borówka sztolnia 2015-06-15 16:00
  Paweł Buska sztolnia 2015-06-15 16:00
83.        
84. Mariusz Cichowski sztolnia 2015-06-16 16:00
85. Maciej Czarnecki sztolnia 2015-06-16 16:00
         
         
L.p. Zdający Sala Data Godzina M.11 pisemny
1. Łukasz Banucha 29 2015-06-22 10:00
2. Grzegorz Charliński 29 2015-06-22 10:00
3. Piotr Chodkiewicz 29 2015-06-22 10:00
4. Paweł Filipowicz 29 2015-06-22 10:00
5. Jarosław Głąb 29 2015-06-22 10:00
6. Mieczysław Jamroży 29 2015-06-22 10:00
7. Piotr Jaszuk 29 2015-06-22 10:00
8. Damian Jędruszak 29 2015-06-22 10:00
9. Łukasz Kalita 29 2015-06-22 10:00
10. Tomasz Klepka 29 2015-06-22 10:00
11. Łukasz Kowalewski 29 2015-06-22 10:00
12. Dariusz Krzywicki 29 2015-06-22 10:00
13. Jarosław Ławnik 29 2015-06-22 10:00
14. Konrad Mazurek 29 2015-06-22 10:00
15. Paweł Mrozowski 29 2015-06-22 10:00
16. Mariusz Podlipny 29 2015-06-22 10:00
17. Tomasz Poszytek 29 2015-06-22 10:00
18. Marcin Borówka 33 2015-06-22 10:00
19. Paweł Buska 33 2015-06-22 10:00
20. Mariusz Cichowski 33 2015-06-22 10:00
21. Maciej Czarnecki 33 2015-06-22 10:00
22. Damian Czyż 33 2015-06-22 10:00
23. Adam Dorożyński 33 2015-06-22 10:00
24. Bartłomiej Drabik 33 2015-06-22 10:00
25. Patryk Dudek 33 2015-06-22 10:00
26. Artur Fajks 33 2015-06-22 10:00
27. Krzysztof Grodek 33 2015-06-22 10:00
28. Krzysztof Jesionek 33 2015-06-22 10:00
29. Cezary Karczmarz 33 2015-06-22 10:00
30. Jakub Karwat 33 2015-06-22 10:00
31. Adrian Kaznowski 33 2015-06-22 10:00
32. Kordian Kierepka 33 2015-06-22 10:00
33. Krzysztof Szpitun 33 2015-06-22 10:00
34. Adam Zieliński 33 2015-06-22 10:00
35. Łukasz Bernacki 35 2015-06-22 10:00
36. Hubert Borowiec 35 2015-06-22 10:00
37. Piotr Brzozowiec 35 2015-06-22 10:00
38. Mateusz Domański 35 2015-06-22 10:00
39. Grzegorz Falkowicz 35 2015-06-22 10:00
40. Emil Gajos 35 2015-06-22 10:00
41. Kacper Gajowiak 35 2015-06-22 10:00
42. Piotr Gawryluk 35 2015-06-22 10:00
43. Daniel Gnaciewicz 35 2015-06-22 10:00
44. Marek Kosik 35 2015-06-22 10:00
45. Michał Kot 35 2015-06-22 10:00
46. Krzysztof Kowalczyk 35 2015-06-22 10:00
47. Łukasz Kozłowski 35 2015-06-22 10:00
48. Artur Lato 35 2015-06-22 10:00
49. Natan Łukaszuk 35 2015-06-22 10:00
50. Bartosz Macieńko 35 2015-06-22 10:00
51. Mateusz Macioszek 35 2015-06-22 10:00
52. Patryk Maik 35 2015-06-22 10:00
53. Hubert Matejuk 35 2015-06-22 10:00
54. Arkadiusz Miszczuk 35 2015-06-22 10:00
55. Patryk Nowacki 35 2015-06-22 10:00
56. Damian Nowicki 35 2015-06-22 10:00
57. Łukasz Nowosadzki 35 2015-06-22 10:00
58. Bartosz Ozga 35 2015-06-22 10:00
59. Krzysztof Ozimek 35 2015-06-22 10:00
60. Patryk Pachuta 35 2015-06-22 10:00
61. Michał Paczkowski 35 2015-06-22 10:00
62. Arkadiusz Piechota 35 2015-06-22 10:00
63. Karol Piechota 35 2015-06-22 10:00
64. Sylwester Płowaś 35 2015-06-22 10:00
65. Adrian Prącik 35 2015-06-22 10:00
66. Artur Przystupa 35 2015-06-22 10:00
67. Mateusz Rarak 35 2015-06-22 10:00
68. Kamil Rozmysł 35 2015-06-22 10:00
69. Konrad Rychel 35 2015-06-22 10:00
70. Oskar Sadź 35 2015-06-22 10:00
71. Konrad Siodłowski 35 2015-06-22 10:00
72. Mateusz Sipta 35 2015-06-22 10:00
73. Sebastian Skrzypa 35 2015-06-22 10:00
74. Grzegorz Staropiętka 35 2015-06-22 10:00
75. Bartłomiej Szumiła 35 2015-06-22 10:00
76. Krystian Szymański 35 2015-06-22 10:00
77. Paweł Tkaczuk 35 2015-06-22 10:00
78. Krystian Trendak 35 2015-06-22 10:00
79. Kamil Tyszczuk 35 2015-06-22 10:00
80. Sylwester Widyński 35 2015-06-22 10:00
81. Damian Wójcik 35 2015-06-22 10:00
82. Sebastian Wójcik 35 2015-06-22 10:00
83. Paweł Wronowski 35 2015-06-22 10:00
84. Radosław Wronowski 35 2015-06-22 10:00
85. Cezary Zabielski 35 2015-06-22 10:00
L.p. Zdający Sala Data Godzina M.17 pisemny
1. Jarosław Bazeła 31 2015-06-22 10:00
2. Przemysław Bronisz 31 2015-06-22 10:00
3. Patryk Budzyński 31 2015-06-22 10:00
4. Kamil Czarnata 31 2015-06-22 10:00
5. Radosław Fiutka 31 2015-06-22 10:00
6. Jakub Gruszczyk 31 2015-06-22 10:00
7. Sebastian Hołyk 31 2015-06-22 10:00
8. Sebastian Huszał 31 2015-06-22 10:00
9. Rafał Jesionek 31 2015-06-22 10:00
10. Mateusz Jurko 31 2015-06-22 10:00
11. Damian Maleszyk 31 2015-06-22 10:00
12. Kamil Misiurek 31 2015-06-22 10:00
13. Łukasz Miszczuk 31 2015-06-22 10:00
14. Jakub Petryszak 31 2015-06-22 10:00
15. Kamil Piech 31 2015-06-22 10:00
16. Kamil Rymczuk 31 2015-06-22 10:00
17. Dominik Zaborek 31 2015-06-22 10:00
L.p. Zdający Sala Data Godzina T.06 pisemny
1. Diana Granat 9 2015-06-22 10:00
2. Monika Jarosz 9 2015-06-22 10:00
3. Justyna Podgórniak 9 2015-06-22 10:00
4. Patrycja Wronowska 9 2015-06-22 10:00
L.p. Zdający Sala Data Godzina M.39 pisemny
1. Jan Adamczyk 35 2015-06-22 12:00
2. Artur Bednarski 35 2015-06-22 12:00
3. Adam Drabik 35 2015-06-22 12:00
4. Rafał Franczak 35 2015-06-22 12:00
5. Jarosław Gumieniak 35 2015-06-22 12:00
6. Mariusz Herdy 35 2015-06-22 12:00
l. Paweł Jedut 35 2015-06-22 12:00
8. Rafał Kalinowski 35 2015-06-22 12:00
9. Marek Korol 35 2015-06-22 12:00
10. Zbigniew Kowalczyk 35 2015-06-22 12:00
11. Daniel Kraluk 35 2015-06-22 12:00
12. Marcin Kretiuk 35 2015-06-22 12:00
13. Mateusz Marcinek 35 2015-06-22 12:00
14. Wojciech Musiej 35 2015-06-22 12:00
15. Adam Oniszczuk 35 2015-06-22 12:00
16. Łukasz Ostrowski 35 2015-06-22 12:00
1l. Grzegorz Piskorowski 35 2015-06-22 12:00
18. Marcin Pleskot 35 2015-06-22 12:00
19. Kamil Podkański 35 2015-06-22 12:00
20. Daniel Rożenek 35 2015-06-22 12:00
21. Mateusz Senderski 35 2015-06-22 12:00
22. Łukasz Sic 35 2015-06-22 12:00
23. Paweł Skoczylas 35 2015-06-22 12:00
24. Piotr Skoczylas 35 2015-06-22 12:00
25. Daniel Skrajnowski 35 2015-06-22 12:00
26. Mariusz Słomka 35 2015-06-22 12:00
27. Marek Stanisławski 35 2015-06-22 12:00
28. Marcin Szemro 35 2015-06-22 12:00
29. Michał Szpot 35 2015-06-22 12:00
30. Mateusz Szumała 35 2015-06-22 12:00
31. KarolSzysz 35 2015-06-22 12:00
32. Grzegorz Włoszek 35 2015-06-22 12:00
33. Tomasz Woźniak 35 2015-06-22 12:00
34. Wojciech Wójcik 35 2015-06-22 12:00
35. Mateusz Wójcik 35 2015-06-22 12:00
36. Arkadiusz Wójcik 35 2015-06-22 12:00
37. Jarosław Wójcik 35 2015-06-22 12:00
L.p. Zdający Sala Data Godzina M.39 praktyczny
1. Jan Adamczyk 35 2015-06-23 13:00
2. Artur Bednarski 35 2015-06-23 13:00
3. Adam Drabik 35 2015-06-23 13:00
4. Rafał Franczak 35 2015-06-23 13:00
5. Jarosław Gumieniak 35 2015-06-23 13:00
6. Mariusz Herdy 35 2015-06-23 13:00
7. Paweł Jedut 35 2015-06-23 13:00
8. Rafał Kalinowski 35 2015-06-23 13:00
9. Marek Korol 35 2015-06-23 13:00
10. Zbigniew Kowalczyk 35 2015-06-23 13:00
11. Daniel Kraluk 35 2015-06-23 13:00
12. Marcin Kretiuk 35 2015-06-23 13:00
13. Mateusz Marcinek 35 2015-06-23 13:00
14. Wojciech Musiej 35 2015-06-23 13:00
15. Adam Oniszczuk 35 2015-06-23 13:00
16. Łukasz Ostrowski 35 2015-06-23 13:00
17. Grzegorz Piskorowski 35 2015-06-23 13:00
18. Marcin Pleskot 35 2015-06-23 13:00
19. Kamil Podkański 35 2015-06-23 13:00
20. Daniel Rożenek 35 2015-06-23 13:00
21. Mateusz Senderski 35 2015-06-23 13:00
22. Łukasz Sic 35 2015-06-23 13:00
23. Paweł Skoczylas 35 2015-06-23 13:00
24. Piotr Skoczylas 35 2015-06-23 13:00
25. Daniel Skrajnowski 35 2015-06-23 13:00
26. Mariusz Słomka 35 2015-06-23 13:00
27. Marek Stanisławski 35 2015-06-23 13:00
28. Marcin Szemro 35 2015-06-23 13:00
29. Michał Szpot 35 2015-06-23 13:00
30. Mateusz Szumała 35 2015-06-23 13:00
31. KarolSzysz 35 2015-06-23 13:00
32. Grzegorz Włoszek 35 2015-06-23 13:00
33. Tomasz Woźniak 35 2015-06-23 13:00
34. Wojciech Wójcik 35 2015-06-23 13:00
35. Mateusz Wójcik 35 2015-06-23 13:00
36. Arkadiusz Wójcik 35 2015-06-23 13:00
37. Jarosław Wójcik 35 2015-06-23 13:00
L.p. Zdający Sala Data Godzina M.17 praktyczny
1. Jarosław Bazeła warsztaty 17 2015-06-29 08:00
2. Przemysław Bronisz warsztaty 17 2015-06-29 08:00
3. Patryk Budzyński warsztaty 17 2015-06-29 08:00
4. Kamil Czarnata warsztaty 17 2015-06-29 12:00
5. Radosław Fiutka warsztaty 17 2015-06-29 12:00
6. Jakub Gruszczyk warsztaty 17 2015-06-29 12:00
7. Sebastian Hołyk warsztaty 17 2015-06-29 16:00
8. Sebastian Huszał warsztaty 17 2015-06-29 16:00
9. Rafał Jesionek warsztaty 17 2015-06-29 16:00
10. Mateusz Jurko warsztaty 17 2015-06-30 08:00
11. Damian Maleszyk warsztaty 17 2015-06-30 08:00
12. Kamil Misiurek warsztaty 17 2015-06-30 08:00
13. Łukasz Miszczuk warsztaty 17 2015-06-30 12:00
14. Jakub Petryszak warsztaty 17 2015-06-30 12:00
         
15. Kamil Piech warsztaty 17 2015-06-30 16:00
16. Kamil Rymczuk warsztaty 17 2015-06-30 16:00
17. Dominik Zaborek warsztaty 17 2015-06-30 16:00


Informacje dotyczące egzaminów zawodowych ze stron OKE w Krakowie:


Terminy egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe, którzy uzyskali świadectwo ukończenia szkoły w styczniu

  1. 1.Etap pisemny

12 stycznia 2015 r. (poniedziałek), godz. 12:00 - dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe

  1. 2.Etap praktyczny

od 13 do 14 stycznia 2015 r. - dla absolwentów techników, techników uzupełniających i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą technika (szczegółowy harmonogram przeprowadzania etapu praktycznego, o którym mowa w § 113 ust. 5 rozporządzenia, będzie zamieszczony na stronach OKE do 12 grudnia 2014 r.)

od 22 do 31 stycznia 2015 r. - dla absolwentów zasadniczych szkól zawodowych i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą zasadnicze szkoły zawodowe

Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną dyplomów do szkół - 27 lutego 2015 r. (data wydania dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe: 27 lutego 2015 r.).

Terminy egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe, którzy uzyskali świadectwo ukończenia szkoły w kwietniu lub czerwcu

  1. 1.Etap pisemny

15 czerwca 2015 r. (poniedziałek), godz. 12:00 - dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe

  1. 2.Etap praktyczny

od 16 do 19 czerwca 2015 r. - dla absolwentów techników, techników uzupełniających i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą technika (szczegółowy harmonogram przeprowadzania etapu praktycznego, o którym mowa w § 113 ust. 5 rozporządzenia, będzie zamieszczony na stronach OKE do 4 kwietnia 2015 r.)

od 30 czerwca do 17 lipca 2015 r. - dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą zasadnicze szkoły zawodowe

Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną dyplomów do szkół - 28 sierpnia 2015 r. (data wydania dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe: 28 sierpnia 2015 r.).


Terminy egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w 2015 r. (KKZ)

(kształcenie według nowej Podstawy programowej kształcenia w zawodach)

Sesja 1.: styczeń - luty 2015 r.

Część pisemna

Część praktyczna

Data wydania świadectw

potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

w kwalifikacjach, w których jedynym rezultatem jest dokumentacja

w pozostałych kwalifikacjach

8 stycznia 2015 r.

15 stycznia 2015 r.

od 9 stycznia do 27 lutego 2015 r.

27 marca 2015 r.

 

Sesja 2.: maj - li

piec 2015 r.

Część pisemna

Część praktyczna

Data wydania świadectw

potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

w kwalifikacjach, w których jedynym rezultatem jest dokumentacja

w pozostałych kwalifikacjach

22 czerwca 2015 r.

23 czerwca 2015 r.

od 25 maja do 6 lipca 2015 r.

28 sierpnia 2015 r.

 

Sesja 3.: sierpień - październik 2015 r.

Część pisemna

Część praktyczna

Data wydania świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

8 września 2015 r.

od 17 sierpnia do 16 października 2015 r.

27 listopada 2015 r.

------------------------------

UWAGA!!!

Słuchacze Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego z klas: 3KKL i 3KK, którzy chcą przystąpić do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie z kwalifikacji M.39 proszeni są do dnia 19 stycznia 2015 o:

  • złożenie deklaracji przystąpienia do egzaminu u kierownika warsztatów szkolnych (w załączniku)

oraz

  • wypełnienie deklaracji w formie elektronicznej pod adresem: link (można jako gość)

---------------------------------------------------

POWIAT LUBARTOWSKI

powiat

MOS

Statystyki


Wizyt dzisiaj145
Wizyt wczoraj180
Wizyt w miesiącu4257
WIzyt w tym roku50086
Wszystkich wizyt257715
Max jednego dnia859
Booty dzisiaj156