Get Adobe Flash player

Artykuły

Młodzież zapobiega Pożarom

Eliminacje powiatowe

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega Pożarom”

 

20 marca 2013 r. o godz.10:00 w Bursie Szkolnej w Lubartowie odbyły się eliminacje powiatowe XXXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, którego organizatorami byli Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Lubartowie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie.

Celem Turnieju jest popularyzowanie znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, organizacji ochrony przeciwpożarowej, historii i tradycji ruchu strażackiego oraz praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą. Ponadto udział w OTWP daje finalistom możliwość wstąpienia do szkół aspirantów PSP oraz Centralnej Szkoły PSP.

Reprezentantem Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim był Arkadiusz Hodun z klasy 3T. W eliminacjach szkolnych pokonał 27 uczniów zdobywając największą liczbę punktów i tym samym zakwalifikował się do Lubartowa. W eliminacjach na szczeblu powiatowym po zaciętej rywalizacji zajął drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

                Konkurs Pożarniczy  Konkurs Pożarniczy  Konkurs Pożarniczy

Translator

Moodle

moodle

Starostwo Powiatowe

Starostwo Powiatowe w Lubartowie