Młodzież z naszej szkoły entuzjastycznie przywitała pierwszy wiosenny dzień rozgrywkami sportowymi. We wtorek 21 marca o godz. 11.00 w szkolnej hali sportowej rozpoczął się Wiosenny Turniej Piłki Halowej, w którym wzięły udział reprezentacje poszczególnych klas.

Rywalizacji towarzyszyła rytmiczna muzyka i gorący doping publiczności. Zawodnicy grali z ogromnym poświęceniem, bo nagrodą był dzień bez pytania i sprawdzianów dla całej klasy. Głównym arbitrem był p. Mirosław Dras.

Po serii meczów między klasami wyłoniła się trójka zwycięzców:

I miejsce – kl. 4G

II miejsce – kl. 2M

III miejsce – kl. 3Z

Królem Strzelców został uczeń kl. 4G Dawid Ponumerów, który wbił przeciwnikom 11 goli!

Na zakończenie turnieju pani dyrektor Lucyna Włodarczyk wraz z opiekunką Samorządu Uczniowskiego p. Ewą Krzywicką-Dzioch wręczyły puchar najlepszej drużynie, a wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

Należy dodać, że w ramach działalności SU turniej zorganizowali uczniowie klasy 2M, którzy też wywalczyli sobie miejsce na podium.