Drodzy Uczniowie Zespołu Szkół!

W związku z organizacją pracy zdalnej prosimy uczniów o odsyłanie efektów Waszej pracy na adresy podawane przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów do środy 25 marca 2020r. Zadawane prace od poniedziałku (23 marca) należy odsyłać w terminie wyznaczonym przez nauczyciela danego przedmiotu.

Materiały dla uczniów znajdują sie w zakładce Zdalne nauczanie

Apel do uczniów

Proszę o udostępnianie adresów /kontaktów drogą elektroniczną

i przesyłanie swoim wychowawcom na zamieszczone adresy mailowe

Adresy mailowe do kontaktów z wychowawcami dla rodziców i uczniów:

1G

Joanna Gołębiowska

1GP

Mariola Lahutta

1M

Joanna Żołnierczuk – Smerdel

1MP

Elżbieta Sawuła

2M

Magdalena Kołton

2G

Katarzyna Jałocha

3G

Aneta Frelich

4M

Anna Szczuka

Ewa Bunia

Kierownik internatu Elżbieta Pacek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wychowawca w internacie - Agnieszka Jachewicz -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wychowawca w internacie - Dorota Bednarska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały dla uczniów znajdują sie w zakładce Zdalne nauczanie