kondolencje

W Dzień Zaduszny 2 listopada 2020 roku odszedł od nas długoletni nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca młodzieży
Ś. P.  Tadeusz Gołębiowski,
absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Pracę pedagogiczną rozpoczął w 1957 roku w Szkole Podstawowej
i Liceum Ogólnokształcącym w Kocku, następnie latach 1958-1964 był nauczycielem wychowania fizycznego w Liceum Pedagogicznym w Piaskach. Szkoła Podstawowa  Przegalinach Dużych była miejscem jego pracy
w roku 1964-1965.
Rok później pracował w Szkole Podstawowej
i Liceum Ogólnokształcącym w Siedliszczu.

Od roku 1967 związany jest z Ostrowem Lubelskim, gdzie podjął pracę na stanowisku kierownika internatu i nauczyciela wychowania fizycznego w nowo utworzonym Technikum Mechanicznym i Zasadniczej Szkole Mechanizacji Rolnictwa . W 1988 roku przeszedł na zasłużoną emeryturę, jako pracownik  Zespołu Szkół Zawodowych.

W naszej pamięci pozostaniesz Człowiekiem  o „ Gołębim” sercu, ciepłym, życzliwym, dobrodusznym.  Przyjacielem  ludzi i wielkim miłośnikiem zwierząt.
 W środowisku lokalnym, wśród absolwentów i pracowników szkoły  lubiany, szanowany i ceniony.
Będziesz na zawsze Człowiekiem  postrzeganym przez grono przyjaciół,  kolegów  i młodzież, jako ostoja łagodności, cierpliwości i spokoju. Służyłeś pomocą, dobrym słowem. Pogodny , nigdy się nie spieszyłeś , miałeś czas dla wszystkich.

„ Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci.
Wisława Szymborska

Żegnamy Cię. Drogi Tadeuszu, spoczywaj w pokoju!

Koleżanki i koledzy z Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim