LOGOZSedziennikbipikonastarostwo

A A A

23 września 2020 roku uczniowie klasy II M Technikum Mechanicznego w Zespole szkól w Ostrowie Lubelskim pod opieką pani pedagog Ewy Buni i wychowawczyni Joanny Żolnierczuk- Smerdel wybrali się na ognisko klasowe.

O godzinie 8.00 rano wyruszyliśmy spod szkoły w kierunku „Bobrówki”- ścieżki turystyczno krajobrazowej. Po dotarciu na miejsce młodzież rozpaliła ognisko. Zjedliśmy upieczoną kiełbaskę i wyruszyliśmy na ścieżkę turystyczno krajobrazową „Bóbrówka”, żeby podziwiać wspaniale widoki. Pogoda dopisała, było bardzo ciepło i świeciło piękne słońce.

Następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły. Łącznie prześlijmy ponad 18 kilometrów.

Uśmiechnięci, zadowoleni, ale także trochę zmęczeni wróciliśmy do szkoły. Stąd uczniowie udali się do domu.

  JS